[ult_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”2″ animation_delay=”0″ animation_iteration_count=”1″]

Firma
EFFECTAL – RATAJ SP Z O.O.

[/ult_animation_block]

Firma RATAJ Sp. z o.o. działa na rynku od roku 1993. Wieloletnie doświadczenia produkcyjne, poparte badaniami laboratoryjnymi oraz aplikacyjnymi, pozwoliły na stworzenie bardzo skutecznych oraz wydajnych środków myjących i pielęgnujących EFFECTAL.

RATAJ Sp. z o.o. to w całości polski kapitał.

W skład marki EFFECTAL wchodzą:

preparaty do mycia bezdotykowego,

preparaty do myjni automatycznych,

autokosmetyki do pielęgnacji wnętrza i nadwozia.

Strategią firmy RATAJ jest dynamiczny rozwój, ciągłe udoskonalanie produktów firmy i utrzymanie ich najwyższej jakości oraz pełne zaspokajanie potrzeb klienta. Strategia ta realizowana jest poprzez systematyczne rozszerzanie asortymentu produktów, unowocześnianie parku maszynowego i ciągłe polepszanie jakości wyrobów. Wysoko wykwalifikowana kadra dba i stara się sprostać stale rosnącym potrzebom i wymaganiom klientów. Te atrybuty firmy pozwalają skutecznie konkurować na rynku z największymi podmiotami w branży.

Produkty EFFECTAL zdobyły dzięki swoim walorom zaufanie odbiorców z kraju i zagranicy. Nasze wyroby cieszą się uznaniem i zaufaniem w krajach Europy wschodniej:

Rosji,  Estonii,  Łotwy,  Litwy,  Białorusi,  Ukrainy,  Czech  i  na Słowacji.

Produkty EFFECTAL to gwarancja:

wysokiej jakości, dużej wydajności, atrakcyjnej ceny.

Zapraszamy do Współpracy!

[ult_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”2″ animation_delay=”0″ animation_iteration_count=”1″][/ult_animation_block]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.